Home TamTam Word vrienden van de TamTam, onze wijkkrant

Word vrienden van de TamTam, onze wijkkrant

1069

De TamTam is onze wijkkrant met leuke en informatieve berichten van en over onze wijk. De TamTam redactie geeft jaarlijks twee edities uit. Vanuit de gemeente zal de subsidie voor het uitgeven van papieren wijkkrantjes echter verdwijnen, vanuit o.a. duurzaamheidsoogpunt. Nu begrijpen wij als vereniging het laatste wel en proberen wij als wijk ook steeds groener te worden maar zijn wij ook van mening dat de TamTam een belangrijke bijdrage levert in onze wijk en dat wij hetzelfde niet gaan bereiken via een digitale nieuwsbrief. Wij willen daarom graag de TamTam op papier blijven uitgeven maar daarvoor hebben wij jullie hulp nodig! Eén editie van de TamTam kost nu ongeveer 90 euro, per jaar hebben we dus zo’n 180 euro nodig.

Word vrienden van de TamTam voor een bedrag van minimaal 5,00 euro per kalenderjaar en help ons om de TamTam op papier te kunnen blijven uitgeven. Omdat wij het belangrijk vinden dat de TamTam de gehele wijk bereikt, blijven we hem wel overal bezorgen. Mochten we meer geld ophalen dan nodig, dan besteden we dit aan activiteiten voor de wijk (burendag, Buitenbios etc). Hierover wordt tijdens de ALV jaarlijks verantwoording afgelegd.

Direct betalen kan ook door de volgende QR code te scannen: